"aklın ışığı kalbin nuru"

Mezunlarımız

Değerli Hürriyet Eğitim Kurumları Mezunları;

Eğitim hayatınız süresince, sıcak, samimi ve dayanışma duygularının yoğun olarak yaşandığı, unutulmaz arkadaşlıkların kurulduğu Hürriyet Ailesi’nden hepinize gönülden merhabalar…

Her zaman toplumsal sorunlara duyarlı özelliklere sahip olarak eğitim hayatını tamamlayan ve her birinin bizlerde ayrı bir yeri olan mezunlarımızla yeniden buluşacak olmanın mutluluğu ve heyecanını yaşıyoruz.

Van’ın genç ama bu gençliğin verdiği enerjiyle sürekli gelişim ve iyileşmeyi hedefleyen, birçok projede öncü adımlar atan, modern fiziki yapısı, üstün teknolojik imkanları ile çağdaş eğitim hayatından ödün vermeyen okulumuzdan mezun olan sizleri eğitim hayatınız boyunca ağırlamanın; ileriye dönük projelere hep birlikte imza atmanın ayrıcalığını sizlerle yaşadık.

Lise yılları hayatınız sonrasında bir kısmınız Türkiye de, belki bir kısmınızda Dünya’da önemli üniversitelerde okumaktasınız, bir kısmınız ise kendi işinizi kurdunuz. Hürriyet’li olma farkıyla toplumun yediden yetmişine tüm kesimine verdiğiniz anlamlı destekler ve ülke ekonomisine koyacağınız katkılar için şimdiden sizleri tebrik ediyoruz.

Hürriyet Eğitim Kurumları sizler için “geleceğin referans noktası” olurken, sizlerin başarısı da Hürriyet Eğitim Kurumları için ayrı bir gurur ve onur kaynağı olmaktadır. Başarılarınızı ve başarılarımızı sizlerle karşılıklı paylaşmaya devam etmek en büyük isteğimiz…

Okulumuzu hep birlikte, her zaman bir adım önde götürmek adına verdiğiniz destekler, gerçekleştirdiğiniz değerli çalışmalar ve yaptığınız tüm anlamlı katkılar için hepinize tek tek teşekkür ediyor, sizleri diğer mezunlarımız ve mezun olmaya aday arkadaşlarınızla donanımlarınızı, bilgi ve birikimlerinizi paylaşmaya davet ediyoruz.

Nice başarılarda ve mutlu günlerde buluşmak dileğiyle,

Hürriyet Eğitim Kurumları

LİSE MEZUNLARIMIZ

ORTAOKUL MEZUNLARIMIZ

Başarılarınızın Devamını dileriz...