"aklın ışığı kalbin nuru"

Hürriyet Koleji Bursluluk ve Okula Kabul Sınavı

%100’e Varan Eğitim Bursu Fırsatı İçin Hemen Başvur

Bursluluk ve Okula Kabul Sınavı Hakkında Merak Edilenler

Hürriyet Koleji Başarınızı Ödüllendiriyor!

Hürriyet Koleji her yıl olduğu gibi 2024 yılında da Bursluluk ve Okula Kabul Sınavı ile indirimli kayıt fırsatı sunuyor. Bursluluk ve Okula Kabul Sınavına katılan her öğrenci başarı sıralamasına göre yüzde 100’e varan oranlarda eğitim bursu kazanma şansı yakalıyor. Bursluluk ve Okula Kabul Sınavı sınıf seviyeleri: 4,5,6,7,8,9,10,11. Sınıf kapasiteleri içindir. Hürriyet Koleji’nin uygulayacağı Bursluluk ve Okula Kabul Sınavı 6-7 Ocak 2024 tarihinde.

Türkiye’nin eğitim markası Hürriyet Koleji’nin ayrıcalıkları ile tanışmak, geleceğinize yön vermek için Bursluluk ve Okula Kabul Sınavına hemen başvurun. Her yıl 10 binlerce öğrencinin katıldığı ücretsiz Bursluluk ve Okula Kabul Sınavı ile hem kendinizi deneyin hem de hayallerinizdeki eğitim ortamına indirimli kayıt fırsatı yakalayın.

 • Bursluluk ve Okula Kabul Sınavı 6-7 Ocak 2024 tarihinde kampüsümüzde yapılacaktır.
 • Bursluluk ve Okula Kabul Sınavı ücretsizdir. Sınav soruları tüm sınıflar için ilgili sınıfın MEB müfredatından hazırlanmıştır.
 • Öğrencilerimiz kendileri için uygun sınıf düzeyindeki seansa katılabilecek. Farklı seanslara yapacağı başvurular kabul edilmeyecektir.
 • Sınav süreleri sınıflara göre farklılık göstermektedir. Sınav sürelerini gösteren liste aşağıdadır.
 • Sınav yerine kayıt olduğunuz seansın başlama saatinden en az 30 Dakika önce gelmenizi tavsiye ederiz.
 • Sınava gelirken nüfus cüzdanınızı yanınızda getiriniz. Sınava başlamadan önce T.C. kimlik numarası bulunan kimlik kartınız ve sınava giriş belgeniz kontrol edilecektir.
 • Öğrencilerimiz sınava yumuşak uçlu kurşun kalem, silgi ve kalemtıraş ile katılacaklardır. Sınav esnasında kalem silgi alışverişi yapılmayacaktır. Tedbir almanızı tavsiye ederiz.
 • Bursluluk ve Okula Kabul Sınavı için yanınızda şeffaf pet şişede su getirebilirsiniz.
 • Öğrencilerimizin sınava gelirken sözlük, hesap makinesi, cep telefonu, her türlü bilgisayar özelliği bulunan cihaz vb. aletleri getirmemeleri gerekmektedir. Bu tarz cihazlar ve sözlükler sınav salonuna alınmayacaktır.
 • Sınav sonucunda kitapçıklar verilemeyecektir.
 • Sınav sonuçları 11 Ocak 2024 tarihinde açıklanacaktır.
 • Sınavda çıkacak soru sayıları ve sınav süresi aşağıda sınıf sınıf belirtilmiştir.

Bursluluk ve Okula Kabul Sınavı Hürriyet Koleji bünyesinde okumak isteyen öğrencilerin başarı seviyelerini ölçen bir sınavdır. 6-7 Ocak 2024 tarihinde kampüsümüzde yapılacak olan sınav Hürriyet Koleji için başarılı öğrencilerin ödüllendirileceği Bursluluk ve Okula Kabul Sınavı olarak düzenlenmiştir. Bursluluk ve Okula Kabul Sınavı birçok öğrencinin kendini deneyebileceği ve sınav stresini tecrübe edecekleri bir sınav ortamıdır. Bursluluk ve Okula Kabul Sınavı sonucunda başarılı olan öğrencilerimiz başarıları oranında indirim hak edeceklerdir. Hürriyet Koleji öğrencilerimizin gerçek sınav deneyimini yaşayacakları bir Bursluluk ve Okula Kabul Sınavı için çalışmalarını tamamladı. Öğrencilerimizin sınav stresini azaltmak ve sınavlar için deneyim kazanmaları açısından önem taşıyan Bursluluk ve Okula Kabul Sınavı ile siz de kendinizi deneyebilir. Öğrenim durumunuzu Türkiye geneli değerlendirmeler sonucunda görebilirsiniz. Bursluluk ve Okula Kabul Sınavı sonucunda başarı oranınıza göre indirimler kazanabilir ve Türkiye’nin en iyi eğitim kurumlarından biri olan Hürriyet Koleji ailesinde geleceğinize yön verebilirsiniz. Bursluluk ve Okula Kabul Sınavı öğrencilerimizin başarılarına göre çeşitli indirimler kazanarak Hürriyet Koleji ile başarılarını daha da ileri taşıyabilecekleri fırsatlar elde edeceklerdir.

Bursluluk ve Okula Kabul Sınavı, öğrencilerimizin gerçek sınav deneyimi yaşamalarına ve sınav streslerini azaltmalarına yardımcı olur. Öğrencilerimiz Bursluluk ve Okula Kabul Sınavı ile Türkiye geneli başarı sıralamalarını görebilirler. Bursluluk ve Okula Kabul Sınavı ile öğrencilerimiz sınav tecrübesi kazanırlar. Bölümünde uzmanlaşmış eğitim kadrosu tarafından özenle hazırlanan Bursluluk ve Okula Kabul Sınavı gerçek bir sınav duygusu yaşatmaktadır. Sınava giren öğrenciler başarıları oranında indirim kazanarak Hürriyet Kolejinde eğitim görme fırsatı yakalarlar. Değerli ailelerimiz de çocuklarının daha uygun fiyatlarla daha kaliteli eğitim almalarını sağlayacaktır.

Hürriyet Kolejinde eğitim alma fırsatını yakalamak isteyen öğrencilerimiz için Bursluluk ve Okula Kabul Sınavı önermekteyiz. Hürriyet Koleji Bursluluk ve Okula Kabul Sınavı okullarda almaları gereken eğitimi alamayan eksik bilgilerini tamamlamak isteyen ara sınıf öğrencilerimiz için kendilerini deneyerek eksiklerini görebilecekleri bir sınavdır. Ara sınıf öğrencilerimiz Hürriyet Kolejinde eksiklerini giderecek ve halen devam eden eğitim döneminde derslerini pekiştireceklerdir. Bursluluk ve Okula Kabul Sınavı, sınavlara hazırlanan öğrencilerimiz için kendilerini deneyecekleri, eksiklerini tespit edecekleri bir sınav ortamıdır. Hürriyet Koleji Bursluluk ve Okula Kabul Sınavı, öğrencilerimizin yine kendilerinin deneyerek eksiklerini görebilecekleri, gerçek sınav deneyimini yaşayabilecekleri bir sınav olduğundan önermektedir. Bursluluk ve Okula Kabul Sınavına giren öğrencilerimiz, sınav başarılarına göre belirli oranlarda indirim kazanacak ve daha uygun fiyatlar ile Türkiye’nin en iyi okulunda eğitim alma şansını yakalayacaktır.

Hürriyet Koleji ücretsiz Bursluluk ve Okula Kabul Sınavı 6 Ocak 2024 ve 7 Ocak 2024 tarihlerinde uygulanacak. Öğrencilerimiz yukarıda bulunan linklerden kayıtlarını tamamlayarak indirimli eğitim fırsatı yakalayacaklar.

Hürriyet Koleji Okula Kabul ve Bursluluk Sınavı için başvuruda bulunan öğrencilerimize başarılar diliyoruz. Sınav başarınıza göre %100’e varan indirim fırsatlarını kaçırma. Ayrıcalıklı bir eğitim tüm öğrencilerin hakkıdır. Hürriyet Kolejinde geleceğini şekillendirecek bir eğitim alacaksınız. Tecrübeli eğitimci kadromuz ve örnek seviyede olan eğitim modellerimiz ile başarıyı Hürriyet Koleji ile yakalayacaksınız.

Okula Kabul ve Bursluluk Sınavı, Merkezi sınavlara uygun olarak hazırlanmıştır.

Sınav süreleri, soru sayıları ve sınavdan çıkış süreleri aşağıdaki tabloda belirtilmiştir.

Sınıf SeviyesiSınav Oturumu TarihiSaatiSınav SüresiBitiş SaatiSoru Sayısı
4. Sınıf6 Ocak Cumartesi09:3090 dk.11:0060
5. Sınıf6 Ocak Cumartesi13:00110 dk.14:5075
6. Sınıf6 Ocak Cumartesi13:00110 dk.14:5075
7. Sınıf6 Ocak Cumartesi09:30110 dk.11:2075
8. Sınıf7 Ocak Pazar10:00135 dk.12:1590
9. Sınıf7 Ocak Pazar10:00135 dk.12:1590
10. Sınıf7 Ocak Pazar10:00135 dk.12:1590
11. Sınıf7 Ocak Pazar10:00135 dk.12:1590

Hürriyet Kolejinde Eğitim Ayrıcalıkları

Aklın Işığı Kalbin Nuru

Akademik Başarı

Hedefimiz: Doğru öğretim uygulamalarıyla tüm öğrencilerimizin kendi potansiyellerinin üst düzeyinde başarıya ulaşmasıdır. 100 üzerinden 90 almanın çok daha ötesindedir “Akademik Başarı”

Karakter ve Değerler Eğitimi

Hürriyet'te karakter ve değerler eğitimi kadrosu: tematik sınıflarımızda öğrencilerimize interaktif, uygulamalı ve özgün programlarla eğitim vermektedir.

Yenilikçi Dil Eğitimi

Alanında uzman yabancı öğretmenlerimizin destekleri ve Speaking Derslerimiz ile Hürriyet’te yabancı dil öğrenmek hiç zor değil.

Robotik Kodlama

Günümüzün dijital dünyasında kodlama: matematik ve okuma yazma kadar temel bir gereksinim haline geldiğinden, kodlama eğitimini anasınıfından itibaren öğrencilerimize vermekteyiz.

Branş Merkezli Spor

Modern ve tam donanımlı açık-kapalı spor tesislerimizde öğrencilerimize gerekli altyapıyı ve profesyonel antrenör ve koçlar eşliğinde güvenli bir ortamda spor yapabilecekleri sağlıklı bir ortam sağlıyoruz.

Zengin Kampüs İmkânları

Teknoloji ile donatılmış, doğa ile iç içe kampüsümüzde atölyelerimiz ve sosyal - sportif tesislerimizle “yaparak – yaşayarak – eğlenerek” öğrenmeyi hedefliyoruz.